Emmy’i nereden izleyebiliriz?

Emmy’i nereden izleyebiliriz?

Ödül sezonuna artık TV bağımlılığı sebebiyle Emmy üzerinden de bağlananlara sesleniyorum; 72. Primetime Emmy Ödülleri bu gece dağıtılıyor! Ne yazık ki pandemi, tembellik ve yorgunluk birleşince siteye uzun uzun tahminlerimi atmadım. Ama Emmy sayfalarım güncel bir şekilde huzurlarınızda. Draması, komedisi, mini dizi ve televizyon filmi olmak üzere üç başlıkta hepsine ulaşabilirsiniz. Ayrıca beş geceye bölünen Emmy’nin teknik ayağı Creative Arts sonuçlarına da bakmayı unutmayın! Ben sosyal medya üzerinde de bütün gece Schitt’s Creek ve Succession destekliyor olacağım. Hemen asıl sorumuza gelelim… Emmy’i nereden izleyeceğiz?

  • Ne yazık ki bu yıl Emmy, Digiturk’te yayınlanmayacak. Anladığım kadarıyla anlaşmaları sona ermiş ve dolayısıyla hep birlikte korsan linkler üzerinden takipleyeceğiz töreni.
  • Şu an çalışmakta olan iki adet sayfa var elimde. Ama biliyorsunuz ki son dakikada çalışmayacağı, aksilik yapacağı tutabiliyor. Ben zaten bu tür durumlarda bu sayfayı da güncelliyorum. Siz şimdilik tıkır tıkır işleyen şu iki linki favorilerinize atın bakalım: USTVGo ve Stream2Watch.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.