NBR Tahminleri

NBR Tahminleri

Yarın, yani 2 Aralık Perşembe günü önemli bir ödül olan National Board of Review Ödülleri sahiplerini bulacak. Geçen sene tahminde bulunmamıştım ama bu sene kazanları tahmin etmeye çalışacağım. Yarın ödüller açıklandıktan sonra daha detaylı konuşuruz. Şimdilik sizi NBR tahminlerimle başbaşa bırakıyorum.

En İyi Film: The Social Network
En İyi 10 Film: 127 Hours, Black Swan, The Fighter, Hereafter, Inception, The Kids Are All Right, The King’s Speech, Toy Story 3, True Grit, Winter’s Bone (Bu adaylardan birinin yerini Blue Valentine alabilir.)
En İyi Yönetmen: David Fincher, The Social Network (Ama 2 sene önce de Fincher almıştı. O yüzden ödül Aronofsky, Hooper ya da Boyle‘a gidebilir.)
En İyi Erkek Oyuncu: Colin Firth, The King’s Speech
En İyi Kadın Oyuncu: Natalie Portman, Black Swan (ya da Annette Bening)
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Sam Rockwell, Conviction (Bu dalda enteresan isimlere ödül vermeyi tercih ediyor NBR. O yüzden Christian Bale ya da Geoffrey Rush yerine Sam Rockwell haricinde Mark Ruffalo veya Andrew Garfield da olabilir.)
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Melissa Leo, The Fighter
En İyi Animasyon: Toy Story 3
En İyi Özgün Senaryo: The Kids Are All Right
En İyi Uyarlama Senaryo: The Social Network
En İyi Belgesel: Inside Job
En İyi Çıkış Yapan Aktör/Aktris: Andrew Garfield & Jennifer Lawrence

Siz de tahmin yapmak isterseniz geçmiş yılların NBR Ödülleri’ni sitemizden bulabilirsiniz. Yarın ödüller açıklandığında zaten konuşuruz. Şimdilik tahminlerle idare edin.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Adem

    En iyi film the king’s speech,en iyi yönetmen tom hooper,en iyi kadın oyuncu annette bening,en iyi erkek oyuncu colin firth,en iyi yardımcı erkek oyuncu geoffrey rush,en iyi yardımcı kadın helena bonham carter.en iyi 10 film the social network,the king’s speech,black swan,toy story 3,the kids are all right,blue valentine,inception,winter’s bone,true grit,the fighter

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.