Sıradaki isim: Jennifer Lopez

Sıradaki isim: Jennifer Lopez

Önümüzdeki bir ay boyunca 84. Akademi Ödülleri’ne kadar o gece ödül sunacak isimlerin teker teker açıklanacağını söylemiştim. Henüz ortada çok isim yok ama yavaş yavaş başladılar. 2-3 senede bir törene gelen ve Oscar’a en fazla ödül sunarken yaklaşabileceğini düşündüğüm Jennifer Lopez‘in bu yıl da ödül sunacağı açıklandı. Bu kadını getirmelerinin sebebini merak ediyorum. İsterseniz özgün müzik mi yoksa özgün şarkı kategorisini mi sunacağını tahmin etmeye başlayabiliriz.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Erşah

    Dünyanın en itici yaratığı.(güzellik dışında) Çocukken bile dinleyemiyordum bunu, nedense. Filmlerde oynadığını 4 sene önce öğrenmiştim ve ufak çaplı şok yaşamıştım.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.