Altın Avcıları sezonu açtı!

Altın Avcıları sezonu açtı!

Geçtiğimiz yıllarda O Takım adıyla düzenli bir şekilde ödül sezonu boyunca sizlerle tahminlerini paylaşan ekip, bu sene biraz büyüdü ve bir de isim değiştirerek huzurlarınıza çıktı iki gün evvel. Sosyal medyada duyurusunu yaptım ama sadece blogun ana sayfasına uğrayanlara takdim etmedim bu yeni köşeyi. Sonunu henüz kestiremediğimiz bu uzun yolculukta yine müthiş bir kadroyla karşınızdayız. Ali Ercivan (@aliercivan), Aras Bayram (@aras_bayram), Aslı Ildır (@asliildir), Emre Eminoğlu (@thebalkabaa), Engin Ertan (@enginertan79), Enzel Yılmaz (@enzelyilmaz), Kaan Denk (@kaandenk), Melis Behlil, (@melisbehlil) ve Seda Artar’ın (@sedart) yer aldığı eğlenceye Kaan Karsan (@kkarsan) ile Melikşah Altuntaş (@meliksahtas) dahil oldu bu yıl. Ana kategorilerle başlayıp Everything Everywhere All At Once ve The Fabelmans arasında gibi gözüken mücadelenin nabzını tutmaya çalıştık. Biz bu tahminleri yaparken Avatar: The Way of Water henüz ABD gösterimini gerçekleştirmediğinden listede biraz aşağıda kalmış olabilir, lütfen bu minik ayrıntıya takılmayın. Zaten Altın Küre adayları sonrası biz bir kez daha toplaşır, tahminleri güncelleriz. Buyrun bakalım…

Film | Yönetmen | Erkek Oyuncu | Kadın Oyuncu
Yardımcı Erkek Oyuncu | Yardımcı Kadın Oyuncu
Özgün Senaryo | Uyarlama Senaryo

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Bir Cevap Yazın