5. Gün

5. Gün

Mad Men

İsmini hala koyamadığım, şimdilik Emmyboy olarak adlandırdığım ödüllendirin oylaması tam gaz devam ediyor. Bilhassa Diziport’ta birkaç dizinin altına attığımız yorumlar sayesinde son birkaç günde gelen oylar ciddi bir şekilde arttı. Ama beni şaşırtan şeyler yok değil. İsterseniz birkaç küçük ayrıntıyı sizlerle paylaşayım…

  • Desperate Housewives inanılmaz ilgi odağı olmuş durumda aday olduğu her dalda. Ben bu kadar sevildiğini hakikaten bilmiyordum. Delice oy alıyorlar. Tabi diğer dizilere olan ilgi de çok yüksek ama ben ümitsiz evkadınlarından böyle bir atak beklemediğim için şaşırdım.
  • Yine beni şaşırtan bir başka şey Doctor Who, Fringe, The Vampire Diaries, Chuck gibi özellile Emmy tarafından görmezden gelinen dizileri bu denli bağrınıza basmanız… Ciddi bir fan kitlesi olduğunu fark ettim bu dizilerin sayenizde.
  • Ve tabi kategorizasyon problemleri… John Noble (Fringe) için inatla En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde oy veren mi istersiniz, yoksa Desperate Housewives‘ı drama kısmına koyanlar mı? Hatta elimde Fringe için komedi dalında verilmiş 1-2 oy da mevcut.
Sadece 5 gün içerisinde bu kadar ilgi görmüş olmamız harika. Ama sakın unutmayın, 11 Mayıs benim koyduklarım haricinde aday önermeniz için son tarih. 12 Mayıs itibariyle hem önerme kısmı sonlanacak, hem de oy tekrarları engellenecek. Ayrıca hiç oy almayan aday adaylarını da listelerden çıkaracağız. Şimdi oylama zamanı!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.