Altın Küre’yi nasıl izleyeceğiz?

Altın Küre’yi nasıl izleyeceğiz?

Önce ufak da olsa bir reklam yapabilir miyim? Efendim, malumunuz, bu hafta yersiz yoğunluğum sebebiyle beş senedir ilk kez Altın Küre tahmin podcasti kaydedemedik. Dolayısıyla podcast yoldaşım Seda Artar’ın da tahminlerinin yer aldığı bir yazı yayımladım dün. Bu bana yeterli gelmez, televizyon kategorileri nerede diyenleri de aylardır açık tuttuğum sayfalara davet ediyorum. Buradan bir iki tık kopardıysak asıl sorumuzun cevabına gelelim.

  • 1. Seçenek: Evinizde D-Smart, Kablo TV, Türk Telekom Tivibu ya da TV+ var ise FOX Life isimli kanal üzerinden Altın Küre’yi hem simültane çeviri hem de orijinal dil seçeneğiyle istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Aynı platformların telefon uygulamalarını kullananlar için de bir sorun yok.
  • 2. Seçenek: Bu saydığım platformlarla herhangi bir alakanız yoksa yapılacak tek şey Altın Küre’nin ABD yayıncısı NBC’ye ulaşmak. Bunun için de OLWebTV‘yi önereceğim. Açılan linkten videoyu oynatmaya başladığınızda yeni bir pencere daha açılıyor. İşte o sekmede kesintisiz, HD yayınla Altın Küre’nin tadına varabileceksiniz canlı canlı.

Başka sorusu olan beri gelsin. Ben sabaha kadar buralarda olacağım. Bloga yorum yazmaya üşenenleri de sosyal medyaya beklerim. Ne diyelim? Gece görüşürüz!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

5 Yorum

  1. Meryem

    Oscar internet yayınlamışlardı altın küreyi de öyle izleyemezmişim lütfen cevaplayın yarın okula giyip girmeyeceğine karar vereceğim

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.